Led Ampul

Enerji sorununa karşı oldukça kullanışlı ve tasarruflu olan led ampuller, sitemizde birbirinden farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Aydınlatma için önemli bir yere sahip olan led ampul, %60 ile %80 arasında tasarruf sağlar. Ayrıca verimli bir şekilde kullanılabilirken ışığı da oldukça etkilidir. Kullanım ömürlerinin de uzun olduğu bu ürünler çok uygun fiyatlarla tarafımızdan satışa sunulmuştur.

Sitemizde yer alan ampuller kategorisinde diğer tüm aydınlatma ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sektörde uygun çözümler sunan Simka elektrik sadece led ampullerde değil, tüm ampul çeşitlerinde hizmet sunar. Günün her saati bizlere ulaşabileceğiniz iletişim hattını kullanarak sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil uygulamalarımızdan yararlanarak dilediğiniz her noktadan sipariş verme ve ürün inceleme şansına sahipsiniz. Led ampuller 15 yıla kadar kullanılabilen ürünlerdir ve günde 8 saate kadar dayanıklı bir şekilde tercih edilebilir. Led ampul ayrıca sıcaklık değişim ve titreşimlerine de oldukça dayanıklıdır.

Yaydıkları ışıkla gözlerde sağlık sorununa neden olmayan ve bu yüzden çokça tercih edilen bu ürünler sektördeki en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Hızlı teslimat garantisiyle birlikte firmamızdan yapacağınız alışverişlerde kredi kartına taksit seçenekleri de yer alıyor. Bu anlamda tüm ampul çeşitleriyle birlikte kaliteli kablo seçeneklerini bir arada bulabilir ve anında sipariş vererek kısa sürede ürünlerinize sahip olabilirsiniz. Birçok mağazamızda yer alan elektronik ürünlere de sitemizden gerekli incelemeleri yaparak ulaşabilirsiniz.